Skip links

Akrilik Banyo Tezgahı

Dayanıklı, hijyenik ve modern tasarımlar ile ideal banyo uygulamaları

Akrilik banyo tezgahı ve diğer uygulamaları, kullanışlı ve estetik görünümlü sınırsız tasarıma sahip banyo seçenekleri sunmaktadır.  Anti-bakteriyel malzemeden üretildiğinden banyolarda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Geniş renk seçenekleri ile banyolarınıza ferahlık katacak şık, modern ve minimalist tasarımlar sayesinde entegre banyolar sunulmaktadır.

Akrilik banyo tezgahı dayanıklılık ve hijyen açısından en çok tercih edilen tezgah sistemleridir. İçerisinde mikrop barındırmayan bileşenleri bulunduran akrilik tezgahlar temiz olmanızı sağlayan banyolara gönül rahatlığıyla girebilmenizi sağlar. Akrilik banyo tezgahları hijyenik olmasının yanı sıra şekil alabilme özelliğiyle de sınırsız tasarım ve yekpare bir görünüm sunar. Kir tutmaz yüzeyi sayesinde banyolar, yoğun kullanılan alanlar dahi olsa akrilik banyo tezgah, lavabo ve wc uygulamaları tercih edilmişse içiniz rahat olsun.

akrilik-banyo-tezgah

Akrilik Banyo Tezgahı Uygulamalarının Avantajları

• Akrilik malzemeler yapay olduğundan teknolojinin avantajları sayesinde istenilen şekilde tasarlanıp ve banyolara uygulanabilir.
• Pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeyleri mikrop ve bakteri barındırmaya müsait olmadığından hijyeniktir ve kolay temizlenebilir.
• Entegre banyolar için özellikle tercih edilen akrilik tezgah sistemleri, bağlantısız ve akıcı bir yüzeye sahiptir. Ek yerleri belli olmadığından özellikle lavabo ünitesinin derzsiz bir şekilde tezgahla bütünleşmesi öne çıkan özelliklerindendir

• Akrilik banyo tezgahı, lavabo ve wc uygulamaları neme, küfe ve hatta gözle görülmeyecek kirlere,bakterilere karşı oldukça dayanıklıdır.
• Rengi solmaz, yanmaz, ultraviyole ışınlara dayanıklıdır. Ayrıca akrilik tezgahlar ağırlığa karşı da oldukça dayanıklıdır.
• İsteğe uygun tasarımları canlandıracak 60 üzeri renk ve doku seçeneğine sahiptir.

Akrilik ile Entegre Banyolar

Akrilik yüzeyler ile banyolar çok daha hijyenik ve akışkan yapısıyla sizlere güven ve huzur verir. Banyolarda kullanılmasıyla birlikte akrilik mutfak tezgahları gibi daha pek çok alanda kullanılan çok çeşitli akrilik tezgah modelleri bulunmaktadır.

Gündelik hayatta dışarıdan alınan mikroplardan tamamiyle arınmak adına banyolarımızın hijyenik olması gerekmektedir. Bu nedenle akrilik uygulamaları bilhassa banyo tezgahları, lavabo ve wc alanlarında kulanılmalıdır.

Lenis Akrilik

Firmamız Samsun Staron ve diğer marka akrilik masif yüzey kaplamaları projelerini ve montajını yapmaktadır.

Akrilik banyo tezgahı ve diğer uygulamalarında kullanılan markalar şu şekildedir:

  • Lotte Staron Banyo Tezgahı ve Lavabo Uygulamaları,
  • Hanex Banyo Tezgahı ve Lavabo Uygulamaları,
  • Du pont Corian Banyo Tezgahı ve Lavabo Uygulamaları,
  • Getapol Banyo Tezgahı ve Lavabo Uygulamaları,
  • Montelli Banyo Tezgahı ve Lavabo Uygulamaları

Yılından beri

1995
hijyenik-akrilik-banyo

Akrilik Banyo Tezgahı ve Diğer Uygulamalarımız