Skip links

Akrilik Mutfak Tezgahları

Modern hayata uygun daha sağlıklı mutfaklara sahip olun.

Akrilik, özellikle modern hayatta sıklıkla karşımıza çıkan ve pek çok alanda fonksiyonel olarak kullanılan bir malzeme türüdür. Dolaplardan tezgahlara kadar pek çok yüzeyde kullanılan akrilik, günümüzde oldukça popüler bir kullanım alanına sahiptir. Akrilik mutfak tezgahları, estetik duruşu ve üstün performans özellikleri ile modern hayatta konforlu ve fonksiyonel çözümler sunar.

Akrilik malzemelerinin yoğunlukla kullanıldığı yaşam alanlarının başında mutfaklar gelmektedir. Akrilik Mutfak tezgahları ve dolapları, pürüzsüz ve modern bir şıklık sunmaktadır. Akrilik mutfak tezgahı, zarif duruşunun yanında dayanıklı ve hijyenik bir mutfak tezgahı seçeneğidir.

Akrilik Banyo tezgahları ve lavaboları da yaygın kullanılan bir diğer yaşam alanıdır.

akrilik-mutfak-dolaplari
akrilik-tezgah-mutfak

Akrilik Mutfak Tezgahı Özellikleri

• Akrilik mutfak tezgahları homojen, esnek yapısı ve derz olmadan eklenmesi ile polyester, laminant ve doğal taşlara göre çok daha kullanışlıdır.
• Akrilik yapay bir malzeme olduğundan ve üretimdeki teknolojilerin avantajları sayesinde istenilen şekilde tasarlanabilir ve bu sınırsız özgün tasarımlar mutfağınıza uygulanabilir.
• Pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeyleri mikrop ve bakteri barındırmaya müsait olmadığından hijyeniktir ve kolay temizlenebilir. Akrilih tezgah temizliği özelliklerde mutfaklarda oldukça pratiktir.
• Bağlantısız ve akıcı bir yüzeye sahiptir. Ek yerleri belli olmadığından özellikle lavabo ünitesinin derzsiz bir şekilde tezgahla bütünleşmesi öne çıkan özelliklerindendir

• Akrilik yüzeyli mutfak tezgahları neme, küfe ve hatta gözle görülmeyecek kirlere,bakterilere karşı oldukça dayanıklıdır.
• Rengi solmaz, yanmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Ayrıca akrilik tezgahlar ağırlığa karşı da oldukça dayanıklıdır.
• Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir ve leke tutmaz.
• Akrilik mutfak tezgahları, zevkinize uygun tasarımlarınızı canlandıracak 60 üzeri renk ve doku seçeneğine sahiptir.

mutfak-tezgahi-akrilik-izmir

Akrilik ile Daha Sağlıklı Mutfaklar

Mermer, granit, modifiye edilmiş polyester malzemelerin aksine Akrilik masif yüzeyler çok daha hijyenik ve pürüzsüz yapısıyla mutfaklarınızda şık ve fonksiyonel tasarımlar sunar. Mutfaklarla birlikte daha pek çok alanda kullanılan çok çeşitli akrilik tezgah modelleri bulunmaktadır.

Lenis Akrilik

20 yıldan daha fazla süre boyunca pek çok akrilik mutfak tezgahı ve pek çok uygulamada mutfaklarınız için fonksiyonel ve estetik çözümler üretmiştir. Deneyimli ekibimiz ile zevkinize uygun çok çeşitli Akrilik Mutfak uygulamaları hizmetlerimizi  en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

Akrilik Mutfak tezgahı fiyatları ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Akrilik tezgah sistemleri diğer uygulamaları ile ilgili de bizlere ulaşabilirsiniz.

Yılından beri

1995
Akrilik-tezgah-hakkımızda

Akrilik Mutfak Uygulamalarımız