Skip links

Akrilik Tezgah Renkleri

Fonksiyonel özellikleri ve estetik görünümleriyle yaygın kullanılan Akrilik Tezgah Sistemleri, oldukça fazla akrilik tezgah renkleri seçenkleriyle sınırsız özgün tasarımlar sunar.

Lotte Staron, Corian ve Hanex gibi pek çok markanın sunduğu 100lerce farklı koleksiyondan oluşan geniş renk ve organik desenler sayesinde sanatsal ve sıradışı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

corian-akrilik-mutfak

Akrilik tezgah sistemleri  ergonomik, dayanıklı ve estetik görünümü ile kullanılan tüm alanlarda etkileyici tasarımlar sunar.  Doğal bileşenlerden oluşan güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Akrilik tezgahlar özellikle  ek yerlerini belli etmeyen görünümü ile kullanıldığı yerin havasını değiştiriyor.

Akrilik Tezgah Uygulamaları

Akrilik tezgah, doğal görünümü ve hijyenik yapısı sayesinde mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, cafe ve restoran gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Yüksek teknoloji ve tasarım alanındaki yenilikler ile Lotte Staron, Hanex ve Corian gibi öncü markalarla kaliteli projeler ortaya çıkarılmaktadır.  Profesyonel yaşamda veya özel alanlarımızda kullanılan yüzeylerde, akrilik tezgah farkını kolaylıkla hissedebilirsiniz . Akrilik tezgahlar istenilen renk, tasarım ve modelde tamamen kişiye özel hazırlanabilmektedir. Kolay temizlenebilir yapısıyla hijyenik ortamlarda içiniz rahat olsun. Akrilik tezgah fiyatları seçilen marka ve renkkoleksiyonuna, uygulanacak alana ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Akrilik tezgah fiyatları ,renk seçenekleri ve uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Mutfak veya banyo alanlarınızı yenilemek istiyorsanız Lenis Akrilik Tezgah  Sistemleri firmamızın sunduğu renkleri, akrilik eviye ve lavabo gibi pek çok seçeneği görmeden karar vermeyin!

Kaliteli uygulamaları sizlere özel cazip fiyatlarla edinin!