Skip links

Corian Akrilik

Tasarım ve Dekorasyonlarınızda Mükemmel Potansiyel

Corian Akrilik

Uygulamalarının yenilikçi tasarımları ve renk paleti ile eviniz için tüm tasarım hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak. Hayatta başınıza gelebilecek her türlü durum karşısında uzun süre sağlam kalacak kalitede bir ürün seçerek hayallerinizi gerçekleştirin. Akrilik Mutfak Tezgahı ve akrilik banyo uygulamaları gibi daha pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.

Neden Akrilik Corian ?

Akrilik Corian solid yüzeyler ile tüm şekilleri alabilen sınırsız özgün tasarımlar oluşturulabilir.  Yekpare, pürüzsüz, organik biçimler, cesur renk ve yarı şeffaflık efektleri ve fonksiyonel yapısıyla hayal edebildiğiniz her şeyi Corian ile oluşturabilirsiniz.

Dayanıklı

Dayanıklı

Corian® etkileyici görünümünü uzun yıllar korur, günlük yaşamda aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez.

KOLAY TEMİZLENİR

Kir ve lekelerin yüzeye nüfuz etmesini engelleyen gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Bir temizleme süngeri  ile kolaylıkla temizlenebilir.

ONARILABİLİR

Corian® yüzeylerde ağır leke ve çizikler, ev temizlik ürünleriyle ovalanarak az bir çaba ile hiçbir iz kalmayacak şekilde giderilebilir. Yüzeyi iyi duruma getirmek oldukça kolaydır.

EKSİZ

Görünmez ek yerleri ile birleştirilmesini sağlayan özel renkli yapıştırıcılar bulunmaktadır. Tek bir parçadan oluşan özel ve büyük tasarımlar oluşturulabilmektedir.

Corian Akrilik Solid Yüzeyler

Corian® Solid yüzeyler ile doymuş ana renkler, parlak, cesur, nötr ve hoş beyazlar, pastel renkler, pek çok etkileyici renk tonları, koyudan açığa siyahlar ve sert koyu renkler, zevkinize uygun renk örneklerine göre üretilen özel renkler  seçerek renk paletinizi istediğiniz gibi oluşturursunuz. Tüm bunlara ek olarak Corian®‘ın renklerinin pek çoğu etkileyici efektlere sahiptir: damar ağı, yarı saydamlık veya çeşitli düzeylerde damarlandırma. Akrilik tezgah renkleri ile pek çok seçenek mümkündür.

Corian Akrilik Uygulamaları

İç Mekan

Corian Akrilik solid yüzeyler iç mekanlarınızı duvar kaplama işlemi ve daha pek çok uygulama ile başka hiçbir malzemenin yapamadığı şekilde dönüştürür. Pürüzsüz Corian®, tüm ortamlar için profeyonel ve etkileyici bir zemin oluşturur — teknolojik açıdan gelişmiş teknikler kullanılarak özelleştirilerek, tasarımcıların duvar giydirmelerine ve dikey tasarımlarına üstün fonksiyonel nitelikler kazandırır.

Dış Mekan

Corian®‘ın renk koleksiyonu içerisinde sıra dışı renk kararlılığına sahiptir. Düşük nem emme oranı ile çevre kirliliğine, rutubete ve donma -çözülme koşullarına oldukça dayanıklıdır, Corian® solid yüzeyler çeşitli kötü koşullara maruz kaldığında şık ve homojen yapısını korumasını sağlar.

Yüksek Teknoloji

Corian® solid yüzey, fiber optik teknolojisini kullanarak, ışığın ve hareketin görülebilir olduğu bir ekrana dönüştürülmüştür. Bilgisayar teknolojisinden faydalanan Corian®, ticari ortam ve evlerde özelleştirilmiş iş istasyonları yaratmak amacıyla kontrol panellerini entegre etmek için kullanılmaktadır.

Corian Solid surface

Corian Akrilik Renk Koleksiyonu