Skip links

Hanex Akrilik

Hanex Solid Surface

hanex bank
izmir hanex solid surface

İlham Verici Hanex Akrilik Yüzeyler

Hanex Akrilik Yüzeyler ile imal edilebilir ve göze çarpmayan ek yerleri ile hemen hemen her konut uygulaması veya ticari uygulamalara monte edilebilir özelliktedir.

 Zengin renk ve desenler

 Üstün Fonksiyon ve Şekil

 Sonsuz tasarım olanakları

Son derece dayanıklı

Neden Hanex Akrilik ?

Yangın Sertifikasyonu

EN13501-1b Hanex® Yangın Sertifikasyonu, bina elemanları bünyesine dahil edilen ürünler de dahil olmak üzere, tüm inşaat malzemelerine dair Avrupa Yangın sınıflandırmasıdır. Ürünler nihai kullanım uygulaması ile ilgili olarak değerlendirilir. Hanex ®  B5476 0 sınıfı ile karşılaştırılabilir EN13501-1b’yi gerçekleştirilir.

NSF51 Sertifikasyonu

  ®  Bu standart gıda ekipmanı üretiminde kullanılan malzemeler ve yüzey bitirmelerine uygulanabilir. Örnek olarak, İçecek damacanası, kesme tahtası, çalışma yüzeyleri verilebilir.

Green Guard Sertifikasyonu

İç mekan hava kalitesi sertifikasyonu ürünlerin iç mekan hava kalitesi kirletici klavuz standartlarını karşılamasını sağlar.

Leke Direnç Raporu

Hanex, dolgu maddesi olarak, lekelere ve kimyasallara karşı üstün direnç sağlayan bir bileşen olan, yüksek seviyede aliminyum trihidrat içeriğine sahip akrilik katı yüzey malzemeli bir üründür. Ayrıca, yüzey kirlenmesi halinde etkilenen alanı hızla bir sünger ve su yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

HANEX akrilik ürünleri gözeneksizdir ve yiyecek hazırlama alanlarında kullabilirliğine dair NSF51 sertifikası bulunmaktadır. Bu sebeple, temizliğin ön planda olduğu akrilik mutfak tezgahı yüzeyleri, hastaneler, oyun odaları, laboratuvar veya okullar gibi hijyenik olması gereken alanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

hanex izmir

Dayanıklı

Dayanıklı

Hanex® şık görünümünü uzun yıllar boyunca korur, günlük yaşamda aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez.

KOLAY TEMİZLENİR

Kir ve lekelerin yüzeyin derinliklerine geçmesini engelleyen gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Bir temizleme süngeri  ile kolaylıkla temizlenebilir.

ONARILABİLİR

Hanex® yüzeylerde ağır leke ve çizikler, ev temizlik ürünleriyle ovalanarak kolaylıkla ile hiçbir iz kalmayacak şekilde giderilebilir. Yüzeyi iyi duruma getirmek oldukça kolaydır.

EKSİZ

Görünmez ek yerleri ile birleştirilmesini sağlayan özel yapıştırıcılar sayesinde yekpare görünüm sunmaktadır. Tek bir parçadan oluşan özel ve büyük tasarımlar oluşturulabilmektedir.

Hanex Akrilik Solid Yüzeyler

Hanex® Solid yüzeyler sınırsız tasarım esnekliği ile hastane, banka, restorant, otel veya ofis alanı gibi pek çok ticari ortamda şık ve dayanıklı estetik görünümlü mekanlar sunmaktadır. Ticari uygulama alanları ; Ofis, Tıbbi tezgahlar, Tüm çalışma yüzeyleri, Resepsiyonlar, banyo uygulamaları, yiyecek hazırlama alanları asansör, antre ve daha pek çok alanı içerir.  Akrilik tezgah renkleri ile de pek çok tasarım seçeneği mümkündür.

Hanex Akrilik Renk Koleksiyonu