Skip links

TİRE AKRİLİK TEZGAH SİSTEMLER

Tire , İzmir tüm ilçelerinde estetiğin ve güzelliğin sergilendiği bir şehir olarak, Tire Akrilik Tezgah Sistemleri bu düzeni tüm ahengiyle tamamlamıştır. Akrilik Tezgah Sistemleri istenilen yerde montaj yaptırabilme özelliğiyle tasarım esnekliği gösterir. Böylelikle akrilik tezgahları kullanacağınız heryerde işiniz çok kolay ve rahattır.

Akrilik günümüzde çok kullanılan oldukça hijyenik bir polimer türüdür. Son zamanlarda, özellikle modern yaşam alanlarında yüksek kaliteli mekanlarda estetik estetik duruşu sebebiyle akrilik tezgah yaygın bir şekilde tercih edilir. Bu sebeple Tire Akrilik Mutfak Tezgahı ve banyo uygulamalarında, WC, eviye , lavabo, dolap gibi birçok üründe de kullanılması tavsiye edilir.

Akrilik tezgah renkleri düz, ince kumlu, granit görünümlü ya da canlı renkler gibi yüzlerce renk seçeneğine sahip bir skalaya sahiptir. Akrilik Tezgahlar; limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Gözenek bulundurmayan yüzeyleri sayesinde akrilik tezgahlar yekpare akıcı bir görünüm ve modern bir zerafet sunar.

Tire Akrilik Tezgah sistemleri daha pek çok avantajı olmakla birlikte tümüyle entegre uygulamalar ortaya çıkarır . Tire Akrilik Mutfak tezgahı istenildiğinde lavabo seviyesini de kapsayacak şekilde üretilir. Kaliteli, hızlı üretim ve uzun süre kullanım için en kaliteli malzeme akriliktir. Tire Akrilik Tezgah Sistemleri proje bazlı olarak üretilip mekana uygun olarak tasarlanmaktadır.

Akrilik Tezgah Fiyatları Nasıl Belirlenir?

*Uygulama yapılacak mekan sahibi kurum ya da kişinin taleplerine göre değişiklik gösterir.

*Tezgah İçin istenilen kullanım özelliklerine,

*Uygulama alanı büyüklüğüne,

*Renk ve malzeme seçimlerine göre değişiklik göstermektedir.

Tire Akrilik Tezgah Modelleri Uygulamaları

*Tire Asansör akrilik,

*Tire Hastane akrilik,

*Tire Laboratuvar akrilik,

*Tire Tuvalet akrilik,

*Tire Ameliyathane akrilik,

*Tire AVM akrilik,

*Tire Havaalanı akrilik,

*Tire Banka akrilik,

*Tire Ofis akrilik,

*Tire Çalışma ve Toplantı Masası akrilik,

*Tire Restoran akrilik,

*Tire Yemekhane akrilik,

*Tire Banko akrilik,

Tire Akrilik Tezgah fiyatları ve özellikleri ile ilgili mekanınıza ve isteğinize uygun projeler için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akrilik Tezgah İzmir Tire İlçemizde de hizmet vermekteyiz. Teklif formumuzu doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım.