Skip links

ÖDEMİŞ AKRİLİK TEZGAH SİSTEMLER

İzmir tüm ilçelerinde estetiğin ve güzelliğin sergilendiği bir şehir olarak, Ödemiş Akrilik Tezgah Sistemleri bu düzeni tüm ahengiyle tamamlamıştır. Akrilik Tezgah Sistemleri istenilen yerde montaj yaptırabilme özelliğiyle tasarım esnekliği gösterir. Böylelikle Akrilik tezgah sistemlerini kullanacağınız her yerde işiniz çok kolay ve rahattır.

Akrilik günümüzde çok kullanılan son derece hijyenik bir polimer türüdür. Son zamanlarda, özellikle modern yaşam alanlarında yüksek kalite ve estetik görünüm için akrilik tezgah yaygın olarak tercih edilir. Bu sebeple Ödemiş Akrilik Mutfak Tezgahı ve banyo uygulamalarının yanında, WC, eviye , lavabo, dolap gibi birçok üründe de kullanılması tavsiye edilir.

Akrilik tezgah renkleri düz, ince kumlu, granit görünümlü ya da cıvıl cıvıl renkler gibi yüzlerce renk ve doku seçeneğine sahip bir skalaya hakimdir. Ödemiş Akrilik Tezgahlar; limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Gözeneksiz yüzeyleri sayesinde akrilik tezgahlar oldukça akıcı bir görünüm ve modern bir zerafet oluşturur.

Ödemiş Akrilik Tezgah sistemlerinin bir diğer avantajı da bütünlük tasarımına uygun olmalarıdır. Ödemiş Akrilik Mutfak tezgahı istenildiğinde lavabo seviyesini de kapsayacak şekilde üretilir. Uygun fiyat, hızlı üretim ve uzun süre kullanım için en kaliteli malzeme akriliktir. Akrilik Tezgah uygulamaları proje bazlı olarak üretilmektedir. Dolayısıyla metrakare ve proje özelliklerine göre fiyat farklılığı göstermektedir.

hanex solid surface

Ödemiş Akrilik Tezgah Fiyatları ve Özellikleri

*Kurum ya da kişinin taleplerine,

*Özel tasarım yapılıp yapılmamasına,

*Alanın büyüklüğüne,

*Tezgah İçin istenilen kullanım özelliklerine,

*Renk ve malzeme değişikliklerine göre belirlenir.

Akrilik Tezgah Modelleri Uygulama Alanları

*Ödemiş Asansör akrilik,

*Ödemiş Hastane akrilik,

*Ödemiş Laboratuvar akrilik,

*Ödemiş Tuvalet akrilik,

*Ödemiş Ameliyathane akrilik,

*Ödemiş AVM akrilik,

*Ödemiş Havaalanı akrilik,

*Ödemiş Banka akrilik,

*Ödemiş Ofis akrilik,

*Ödemiş Çalışma ve Toplantı Masası akrilik,

*Ödemiş Restoran akrilik,

*Ödemiş Yemekhane akrilik,

*Ödemiş Banko akrilik,

Ödemiş Akrilik Tezgah fiyatları ve özellikleri ile ilgili mekanınıza ve istediğinize uygun projeler için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akrilik Tezgah İzmir Ödemiş İlçemizde de hizmet vermekteyiz. teklif formumuzu doldurun sizi arayalım.